МОЯ ФІЛОСОФІЯ

Людська краса жодного точного визначення не має. Кожен з нас, говорячи про неї, має на увазі щось своє, особливе, часто недоступне іншим. Більше того, в кожної національності існує власний, самобутній еталон жіночої краси. Те, що неприйнятне в одній культурі, є красивим у іншій та навпаки.

Філософія краси формується на базі нашого життєвого досвіду та близького оточення. Так,  хлопцю, мати якого має надлишкову вагу,  швидше за все, подобатимуться повненькі дівчата. Краса буде відрізнятися з точки зору лікаря, художника, шахтаря, спортсмена і т. д. Словом, жодного абсолютного еталону краси не існує. Тому, щоб дізнатися, чи підходить вам лікар, варто спершу проаналізувати його принципи, постулати.

З цією метою зібрав для вас свої:

  • Краса є індивідуальною. Кожна людина особлива, тому не варто втрачати унікальність, тиражуючи красу. Підхід хірурга повинен бути індивідуальним у кожному окремому випадку.
  • Етичні норми – це важливо. Лікар зобов’язаний  з повагою та розумінням ставитися до них, адже розмова про власні недоліки - це дуже інтимна та делікатна тема.
  • Зовнішність є динамічною. Вона трансформується з віком, зміною життєвих обставин чи навіть настрою. Уміння враховувати такі особливості – це важливий показник профессіоналізму.
  • Не варто робити операцію заради операції. Призначення краси - надихати на нові досягнення, дарувати радість та бути рушійною силою, але вона не може бути самоціллю.

Що скажете? Погоджуєтесь з такою позицією?

Коротка біографія

З 2016 року - засновник та пластичний хірург клініки "Nove Tilo"

2009 - 2016 завідувач відділення пластичної хірургії клініки "Цертус"

2002 - 2009 лікар-хірург клініки "Цертус"

2000-2002 проходження інтернатури

1994-2000 навчання в Буковинському медичному державному університеті

doctor image