Пластична хірургія обличчя та шиї

Підтяжка обличчя

Повернення втраченої привабливості та відновлення

Детальніше

Блефаропластика

Прибирання зморшок та омолодження повік

Детальніше

Ринопластика

Корекція форми носу та відновлення носового диханн

Детальніше

Отопластика

Пластика відстовбурчених вушних раковин

Детальніше

Пластичні операції на обличчі

Обличчя - це візитна картка людини, тому зберегти його зовнішній вигляд вкрай важливо як для чоловіків, так і для жінок. 

Клініка пластичної та естетичної хірургії «Nove Tilo» в Києві виконує різноманітні види операцій з корекції вроджених деформацій та омолодження обличчя в цілому.

Для коррекції вроджених деформацій обличчя найбільш популярними в нашій клініці є: корекція носа (ринопластика), корекція вушних раковин (отопластика), хірургічна пластика губ (хейлопластика, булхорн), ендопротезування підборіддя і скул (збільшення проекції підборіддя за допомогою імплантатів і пересадки власного жиру).

Найбільш популярними омолоджуючими операціями на обличчі є: підтяжка обличчя (фейсліфт), пластика верхніх та нижніх повік (блефаропластика),  підтяжка шкіри лоба і брів (бровліфт, ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя, ЕФТЛ, пряма підтяжка брів),  підтяжка  мязів шиї (платизмопластика, субментальна пластика, Z-пластика шиї), круговий фейсліфт і мініфейсліфтінг. 

У звязку з анатомічною відокремленістю, особливостями і технікою омолоджуючих операцій, обличчя прийнято розділяти на 3 третини: 

верхня третина - лоб, темпоральні ділянки, брови, верхні повіки

середня третина - нижні повіки, скулові ділянки, носогубні складки

нижня третина - щоки, бульдожки (jowls), вітка нижньої щелепи (так звана лінія молодісті), підборіддя та шия

Зазвичай, для омолодження кожної з цих зон існує окремий хірургічний підхід. Наприклад для омолодження верхньої третини застосовується ендоскопічна техніка, а операція носить назву - ЕНДОСКОПІЧНА підтяжка верхньої третини обличчя і т п.  

Окремо виділяється так звана група іміджевих операцій це, наприклад, - резекція жирових комків Біша - для зменшення об'єму щік та додання вилицям більш чітких обрисів, збільшення губ (вилиць, підборіддя, спинки носу, тощо)  гіалуроновою кислотою чи власним жиром.


Перевагами проведення пластики обличчя в клініці «Nove Tilo» в Києві є:

Висока кваліфікація пластичних хірургів і медперсоналу

Сучасне сертифіковане обладнання

Застосування інноваційних методик

Новітні розхідні матеріали ведучих світових брендів 

Вигідна вартість пластичних операцій, в порівнянні з медичними закладами подібного високого рівня

Максимальна відкритість клініки до своїх клієнтів, більшість з яких стають нашими друзями