Фейсліфтинг: пластична операція підтяжки обличчя та шиї (SMAS техніка, эндоскопічна підтяжка обличчя)

Що таке фейсліфтинг?

Це є узагальнююча назва цілого ряду пластичних операцій, які направлені на усунення вікових змін та омолодження обличчя. В переважній більшості виконання підтяжки обличчя рекомендується після 40 років, так як до цього віку підтяжку обличчя можна замінити на ряд альтернативних безопераційних методик.

Різновиди підтяжки обличчя (фейсліфтингу)

В залежності від зон найвираженіших вікових змін на обличчі, для різних анатомічних ділянок застосовуються різні види підтяжки обличчя. 

Підтяжка нижніх 2/3 обличчя та шиї 

 Це найбільш ефективний метод омолодження при провисанні щік, виражених носогубних складок і «бульдожках», наявності другого підборіддя, опущенні щік та шиї. Виконується найчастіше. При цьому, розріз шкіри здійснюється попереду і позаду вушної раковини в природніх складках та вигинах. 

Після загоєння, рубці непомітні, адже дуже добре маскуються в складках. Важливим компонентом цієї підтяжки є SMAS-підтяжка, адже саме ця глибока анатомічна структура втримує м'які тканини нижніх двох третин обличчя. Тому на сьогоднішній день долучення СМАС етапу являється обов'язковим! Підтягується шкіра і SMAS, надлишок їх відсікається, а зайві жирові відкладення на шиї видаляються шляхом ліпосакції.

Завдяки проведенню цієї операції, підтягуються підборіддя, овал обличчя, щоки і вирівнюється лінія щелепи.

Фото ДО та ПІСЛЯ комплексного омолодження обличчя.

 

Виконана підтяжка нижніх 2/3 обличчя та шиї, пластика верхніх та нижніх повік, ліпосакція шиї, ліпофілінг периорбітальної області, носогубних складок та міжбрівних складок

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя (лобу та брів)

У теперішній час левова доля цих операцій виконує за допомогою ендоскопічної техніки. Усі хірургічні маніпуляції виконуються у волосистій частині головок, довжиною від 1 до 3 см. Ця операція може виконуватись в більш молодому віці, має короткий реабілітаційний період. Обмежено виконується у людей з високим і випуклим лобом.

Підтяжка середньої зони обличчя.

Необхідність перемістити тканини середньої зони в верхню частину обличчя виникає тоді, коли людина страждає від опущенности середній частині щік, глибоких носогубних складок, виражених малярних мішків і векощечних борозен. Метод дозволяє усунути обвислість щік і прилеглих областей. В даному випадку розрізи розташовуються в скроневій зоні, на нижній повіці або всередині рота.


Запишіться на консультацію